20.02.2014 o 1:15

Moja przygoda z MentalWay :)

MentalWay poznałem dzięki Szymonowi Odyjas, który był już na kilku szkoleniach. Opowiedział mi o nich i pokazał kilka filmików oraz zdjęć z różnych szkoleń.

Przedstawicielem i głównym założycielem MentalWay jest Michał Wawrzyniak, Jest mentorem i creatorem, który zbudował super firmę i super Dream Team.

Bardzo zainteresowało mnie kilka szkoleń m.in. Dynamika Bogactwa, Spektrum Dynamiki Bogactwa, Klub Rozwoju MentalWay, Info Inhibior oraz Neuro Marketing & Neuro Sales. Zacząłem oglądać wszystkie udostępnione filmiki na ich stronie oraz na youtube-ie.

Przejrzałem ceny ich biletów na szkolenia, jedne tańsze, drugie droższe, ale nie miałem kasy ani na bilet, ani na transport. Nawet nie wiedziałem co będzie z noclegiem, gdy już będę miał kase.

Najtańszym biletem jest Klub Rozwoju MentalWay, a najdroższego to sam nie znam, bo ceny się wahają. Na chwile obecną najdroższe z tych na które bym chciał się dostać, to Info Inhibitor oraz Leadership Point, oba w cenie 3 000 PLN.

Zapewne i tak są droższe, ale te mnie aktualnie interesują.

Od ok. roku oglądam ich LIVE-y, a dopiero od niedawna zacząłem je wypisywać na podstronie O mnie. Mimo, że szkolenia najdłużej trwały 4 godziny, to nie mieliśmy dość oglądania. Myślę, że dalibyśmy radę oglądać dłużej, ale czy Michał ze swoją ekipą by dali? Pewnie tak, ale kiedyś trzeba spać i odpoczywać, więc rozumiem, że po 4 godzinach mieli już dość.

Ale ostatnio Michał powiedział, że w przyszłości chce robić LIVE-y całodniowe, a nawet dwu dniowe. Oczywiście wiadomo przerwy ja ćwiczenia i posiłek były by jak na każdym szkoleniu.

Za każdym razem gdy oglądałem LIVE-y były emocje, power, flow, zabawa, śmiech. Te LIVE-y za każdym razem dają mi niezłego kopa do działania. Myślę, że gdyby nie te LIVE-y, nie byłbym w tym miejscu w którym jestem i nie miałbym tego co mam.

Właśnie dzięki temu, że oglądałem LIVE-y mogłem wziąć udział w konkursie SMS-owym organizowanym przez MentalWay. Wygrałem rabat na szkolenie i zamiast 500 złoty zapłaciłem za szkolenie 110, z czego 10 to cena szkolenia, a 100, to transmisja LIVE.

Musiałem wykupić bilet transmisji LIVE ponieważ nie mógłbym wziąć udziału w konkursie. Ale i tak jestem zadowolony, bo nie musiałem wydawać 3,5 razy więcej kasy.

W ten weekend wybieram się do nich na dwudniowe szkolenie - Spektrum Dynamiki Bogactwa - właśnie z rabatu. Mam już załatwiony nocleg i transport, dzięki Szymonowi, który dał namiary na jednego z ambasadorów SDB.

Już jestem ciekaw jak będzie wyglądać szkolenie. Dostałem maila, że fajnie by było, gdyby każdy ubrał się na kolor swojego poziomu SDB. Myślę, że to będzie ciekawe szkolenie i miłe doświadczenie zobaczyć na swoje oczy i pogadać z Dream Team-em i może uda się jeszcze z samym Michałem.

Napisze wam o tym jak było jak wrócę. Mam nadzieję, że wszystko pójdzie dobrze i zgodnie z planem.

Ponad 450 osób będzie na szkoleniu, ale Ty możesz być ON-Line, wystarczy zapisać się na LIVE-a :)


Pozdrawiam
DraG


Komentarze
© 2010 - 2018 - Karol Drąg
Wszelkie prawa zastrzeżone
Polityka plików cookies